banner-mia2.gif
Image

Облікове забезпечення інвестиційної привабливості та безпеки підприємства й аграрної галузі: практичне керівництво / [В.М. Жук, Б.В. Мельничук, Ю.С. Бездушна та ін.]; За ред. В.М. Жука. – К.: ТОВ "Всеукраїнський інститут права і оцінки", 2013. – 88 с.

У керівництві розкриті питання, які цікавлять інвестора при прийнятті рішення про виділення фінансових ресурсів для розвитку аграрного бізнесу чи купівлю підприємств; наведено послідовність дій, спрямованих на підвищення інвестиційної привабливості підприємства (юридична, фінансова, податкова перевірка); висвітлено механізми підвищення вартості найбільш значущих активів підприємства (земельні ділянки та права користування ними, основні засоби, інтелектуальна власність, біологічні активи та сільськогосподарська продукція).

Для надання інвестору інформації у доступній і зрозумілій формі запропоновано складання Інформаційного проспекту, який підкреслює переваги підприємства на аграрному ринку..

Керівництво доцільно застосовувати у процесі підвищення кваліфікації за програмою САРА – "Сертифікований професійний бухгалтер АПВ".

Рік видання: 2013
ISBN: 978-966-97205-0-4
Кількість сторінок: 88

ЗМІСТ

1. Підвищення інвестиційної привабливості: послідовність дій
2. Земельні ділянки та права користування ними
3. Основні засоби
4. Інтелектуальна власність
5. Біологічні активи та сільськогосподарська продукція
6. Інформаційний проспект
7. Макроекономічні наслідки ігнорування вагомості обліку і звітності
Важлива інформація
Корисні контакти