banner-mia2.gif
Image

Облікове забезпечення оподаткування сільськогосподарських товаровиробників: Навч. пос. / За ред. Метелиці В.М., Мельничука Б.В. – 4-е вид., доп. і перероб. – К.: ТОВ "Всеукраїнський інститут права і оцінки", 2015. – 196 с.

У посібнику розкриті загальні методичні підходи облікового відображення оподаткування сільськогосподарських товаровиробників у правовому полі Податкового кодексу України. Детально розглядаються порядки справляння єдиного податку для сільськогосподарських товаровиробників, податку на додану вартість, податку з доходів фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, екологічного податку, податку на майно.

Розроблені рекомендації щодо відображення нарахування, утримання та сплати податків і внесків у системі бухгалтерського обліку, складання і подання фінансової, податкової та статистичної звітності.

Посібник призначений для практикуючих бухгалтерів та фінансистів агропромислових підприємств і рекомендується застосовувати у процесі підвищення кваліфікації за програмою САРА – "Сертифікований професійний бухгалтер агробізнесу".

Рік видання: 2015
ISBN: 978-617-7081-06-6
Кількість сторінок: 196