banner-mia2.gif

Посібники

Image

Облік і оподаткування земельних відносин у сільськогосподарській діяльності: Науково-практичне видання / [Ю.С. Бездушна, О.В. Волошина, В.М. Жук та ін.]; За ред. В.М. Жука, Б.В. Мельничука, В.М. Метелиці. – К.: Національний науковий центр "Інститут аграрної економіки", 2014. – 160 с.

У посібнику розкриті правові засади землекористування в Україні. Детально розглядаються особливості оформлення договорів оренди землі, а також порядки державної реєстрації земель і прав на них, здійснення розрахунків по орендній платі.

Розроблені рекомендації щодо бухгалтерського обліку та оцінки прав оренди та прав користування земельними ділянками. Висвітлені механізми оподаткування використання земель сільськогосподарського призначення фіксованим сільськогосподарським податком та платою за землю.

Посібник призначений для практикуючих бухгалтерів та фінансистів приватних і державних агропромислових підприємств і рекомендується до застосовування у процесі підвищення кваліфікації.

Рік видання: 2014
ISBN: 978-966-669-456-3
Кількість сторінок: 160

Image

Облікове забезпечення оподаткування виплат фізичним особам в аграрній галузі: науково-практичне видання / За ред. О.В. Волошиної, Є.Ю. Попко. – К.: ТОВ "Всеукраїнський інститут права і оцінки", 2014. – 154 с.

У посібнику розкриті загальні положення оподаткування доходів фізичних осіб та справляння єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Детально розглядаються особливості утримання ПДФО та ЄСВ з окремих видів доходів, а також відповідальність за порушення при їх справлянні.

Розроблені рекомендації щодо відображення нарахування, утримання та сплати ПДФО та ЄСВ в системі бухгалтерського обліку, складання та подання податкової звітності щодо ПДФО та ЄСВ.

Посібник призначений для практикуючих бухгалтерів та фінансистів агропромислових підприємств і рекомендується застосовувати у процесі підвищення кваліфікації за програмою САРА – "Сертифікований професійний бухгалтер АПВ".

Рік видання: 2014
ISBN: 978-617-7081-03-5
Кількість сторінок: 154

Image

Державні закупівлі товарів, робіт і послуг: науково-практичне видання / За ред. Жука В.М., Метелиці В.М., Фірера Д.О. - К.: ТОВ "Всеукраїнський інститут права і оцінки", 2014. - 174 с.

У посібнику розглянуті правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади; механізм державного регулювання та контролю у сфері закупівель, загальні умови здійснення закупівлі, порядок ведення документації конкурсних торгів, процедури закупівлі, порядок оформлення результатів процедури закупівлі.

Посібник призначений для практикуючих бухгалтерів-фінансистів бюджетних установ та рекомендується до застосування в процесі підвищення кваліфікації за програмою CAPS - "Сертифікований бухгалтер в бюджетній сфері".

Рік видання: 2014
ISBN: 978-617-7081-04-2
Кількість сторінок: 176

Image

Бухгалтерська звітність сільськогосподарських підприємств: Практичний посібник / Б.В. Мельничук, Н.Л. Жук, Л.С. Стецюк [та ін.]; За ред. Б.В. Мельничука. - К.: ТОВ "Всеукраїнський інститут права і оцінки", 2014. – 84 с.

У посібнику розкриті правові, організаційні та методичні положення зі складання річної бухгалтерської звітності за 2013 рік підприємствами аграрного сектору економіки України.

Крім того, подано рекомендації зі складання форми статистичної звітності 50-сг "Основні економічні показники роботи сільськогосподарських підприємств за 2013 рік", ув'язки між показниками різних форм звітності та Перелік додаткових (вписуваних) рядків (статей) фінансової звітності. Матеріал викладено у зручній для практичного використання табличній формі.

Посібник призначений для практикуючих бухгалтерів та фінансистів агропромислових підприємств і рекомендується застосовувати у процесі підвищення кваліфікації за програмою САРА – "Сертифікований професійний бухгалтер АПВ".

Увага! В додаток до посібника Ви отримуєте комплект форм річної фінансової звітності.

Рік видання: 2014
Кількість сторінок: 84