banner-mia2.gif

ДФСУ у листі від 07.07.2016 р. №14783/6/99-99-15-03-03-15 роз'яснила: у разі заправки пальним власної техніки через власні паливозаправні колонки, за відсутності розрахункових операцій, без застосування РРО та у разі використання палива виключно для власних потреб, такі операції не є операціями з реалізації пального в розумінні абзацу третього пп. 14.1.212 ПКУ. У такому випадку сплачувати акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів не потрібно.

У разі здійснення операцій з фізичного відпуску пального одночасно для заправки як власної техніки, так і техніки сторонніх організацій, об’єктом оподаткування акцизним податком з роздрібного продажу є операції з фізичного відпуску пального для заправки автотранспорту сторонніх організацій.

В інших випадках, коли операції з відпуску пального належать до операцій з реалізації пального у розумінні абзацу третього пп. 14.1.212 ПКУ, госпсуб’єкт повинен сплачувати акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів на загальних засадах.