banner-mia2.gif
Image

Звітність сільськогосподарських підприємств: практичний посібник / Б.В. Мельничук, Н.Л. Жук, В.М. Метелиця, Л.С. Стецюк. - К.: ТОВ "Всеукраїнський інститут права і оцінки", 2015. – 60 с.

У посібнику розкриті правові засади, а також основні організаційні та методичні положення з підготовки та подання річної бухгалтерської звітності сільськогосподарських підприємств за 2014 рік.

У зручній для практичного використання табличній формі наведено алгоритм складання всіх форм фінансової звітності, в тому числі окремих форм для суб’єктів малого підприємництва. Крім фінансової звітності, наведено рекомендації з підготовки статистичної звітності «Основні економічні показники роботи сільськогосподарських підприємств за 2014 рік» (форма № 50-сг) та «Основні показники господарської діяльності фермерського господарства» (форма № 2-ферм), ув’язки між показниками різних форм звітності.

Посібник призначений для практичного використання бухгалтерами та фінансистами сільськогосподарських підприємств, а також рекомендується застосовувати у процесі підвищення їх кваліфікації за програмою САРА – «Сертифікований професійний бухгалтер АПВ».

Увага! В додаток до посібника Ви отримуєте комплект форм річної фінансової звітності.

Рік видання: 2015
ISBN: 978-617-7081-05-9
Кількість сторінок: 60