banner-mia2.gif

Image

"Облік і фінанси АПК" - науково-виробничий журнал, заснований у 2004 році провідними вищими навчальними закладами України, професійним галузевим громадським об’єднанням – Федерацією аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України та науковими установами Національної академії аграрних наук: ННЦ "Інститут аграрної економіки" та ТДВ "Інститут обліку і фінансів".

Журнал "Облік і фінанси АПК" реалізовує співпрацю Міністерства аграрної політики та Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України на виконання Меморандуму про посилення методично-інформаційного забезпечення фінансово-облікової роботи на підприємствах АПК від 23 вересня 2005 року. Журнал надає відповіді на запити практики та тримає постійний контакт з фахівцями головних управлінь агропромислового розвитку обласних та районних державних адміністрацій. Задля цього:

1) Кожний номер журналу містить затверджені Міністерством аграрної політики рекомендації, вказівки по тій чи іншій проблемі з додатками і посиланнями на нормативні документи. Фактично в кожному номері журналу розміщується певний Посібник.

2) В журналі публікуються актуальні нормативні документи, державні програми фінансування АПК, коментарі, відповіді на питання, підготовлені як фахівцями міністерств і відомств так і професіоналами-практиками, які є членами Федерації.

3) Журнал "Облік і фінанси АПК" ідеально підходить для організації головними управліннями агропромислового розвитку семінарів-навчань бухгалтерів та фінансистів підприємств АПК. З 2007 року методичні рекомендації, що публікуються в журналі будуть використовуватися для проведення семінарів по підвищенню кваліфікації та сертифікації бухгалтерів підприємств АПК

Журнал "Облік і фінанси АПК" внесений до переліку фахових видань в галузі економічних наук Постановами Президії ВАК України від 15.12.2004 року № 3-05/11 та від 06.10.2010 року № 1-05/6.  

В 2005 та 2006 роках журнал був нагороджений дипломами за активну участь у міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку "Агро". В 2006 році журнал "Облік і фінанси АПК" визнано провідним фаховим виданням з фінансів та обліку. Колектив журналу нагороджено почесною грамотою Міністерства аграрної політики України.

У 2012 році журнал "Облік і фінанси АПК" пройшов державну перереєстрацію і починаючи з 2013 року видається під назвою "Облік і фінанси". Ознайомитися з вимогами до оформлення статей та редакційною політикою можна на новому сайті видання: http://www.afj.org.ua

Image Image Image